uz sākumu izdrukāt   lapas karte   LAT  RUS  ENG
 
 
Par mums  Pakalpojumi  Kvalitāte  Paveiktais  Sadarbība  Karjera
INNA PROJEKTS > Kvalitāte 
Kvalitāte

SIA „INNA PROJEKTS” vadības mērķis ir:


saglabāt un nostiprināt savas pozīcijas tirgū, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti un to daudzveidību.

Par galveno kvalitātes kritēriju esam pieņēmuši klientam sniedzamo pakalpojumu un izstrādājamo būvprojektu augstas kvalitātes nodrošināšanu, kuri atbilstu šodienas prasībām.

Uzsākts darbs, lai izveidotu pakalpojumu kvalitātes un procesu vadību, kura tiks balstīta uz kvalitātes pārvaldības sistēmu, atbilstoši starptautiskā kvalitātes standarta ISO 9001 prasībām.

Sniedzot pakalpojumu klientam pievēršam uzmanību dialogam ar klientu. Tikai izprotot klientu prasības ir iespējama veiksmīga sadarbība labāko inženiertehnisko risinājumu atrašanai. Piedāvājam mūsdienīgu pieeju un jaunāko aprēķinu programmu pielietojumu aprēķinos.

Pateicoties darbinieku pieredzei un profesionalitātei, kā arī jauno speciālistu profesionālās sagatavošanas programmai, varam garantēt pietiekoši augstu pakalpojumu kvalitāti.

Lielākā daļa SIA “INNA PROJEKTS” darbinieku ieguvuši izglītību Rīgas Tehniskajā universitātē (Rīgas Politehniskajā institūtā). Darbā palīdz profesionālā pieredze, kas iegūta ilgus gadus strādājot dažādās projektēšanas organizācijās.

 


© 2008 SIA "Innaprojekts"  |  izstrādātājs: it24.lv it24.lv